PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 16

W OLSZTYNIE

18 marca 2023

„Mała książka – wielki człowiek"

„Mała książka – wielki człowiek" – Bezpłatna Wyprawka Czytelnicza dla każdego przedszkolakaZapraszamy dzieci urodzone w latach 2016-2019 do  Piątka - Biblioteka Dzieci i Młodzieży w Olsztynie. Każde dziecko, które rodzic zapisze do biblioteki otrzyma w prezencie:
- Wyprawkę Czytelniczą, a w niej książkę pt. „Krasnal w krzywej czapce" autorstwa Wojciecha Widłaka z ilustracjami Aleksandry Krzanowskiej; dla dzieci ukraińskich mamy wersję polsko-ukraińską;
- broszurę dla rodziców/opiekunów „Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece"
– praktyczny poradnik o korzyściach wypływających z codziennego czytania dziecku i odwiedzania z nim biblioteki. Dzięki broszurze rodzice dowiedzą się, dlaczego literatura pełni tak ważną rolę w zrównoważonym, zdrowym rozwoju dziecka, znajdą też wiele czytelniczych porad i inspiracji;
- Kartę Małego Czytelnika do zbierania naklejek za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki.
 
Wszystkie reakcje:
33
 
 
 
Lubię to!
 
 
 
Komentarz
 
 
Udostępnij
 

O nas

Przedszkole z dniem 1 września 2016 r. jest placówką publiczną, ogólnodostępną, prowadzoną przez Stowarzyszenie Oświatowo-Edukacyjne "Przyjaciele Nauki na Warmii" LOG-WARM. 
Przedszkole mieści się przy  ul. Jacka Kuronia 2 w Olsztynie. 

Odwiedź nasz fanpage na

Ważne informacje

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:15 - 17:00