09 listopada 2023

"Pasowanie na przedszkolaka"

"Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza i jakże wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę z edukacją. 8 listopada dzieci z grupy Motylki oficjalnie zostały przyjęte do grona przedszkolaków. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale dzieci trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły. Po części artystycznej dzieci złożyły ślubowanie, w którym obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać Pani, pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka.

Fotorelacja poniżej: