30 czerwca 2023

"Pocztówka z wakacji"

Wakacje tuż, tuż! A my zachęcamy do dołączenia do naszej akcji ,,Pocztówka z wakacji’’Nie ważne w jakiej formie spędzacie wakacje, czy są to wakacje w ciepłych krajach, pod namiotem, na żaglówce, w górach, czy na ogródku. Nie ważne jakim transportem udacie się na wybrane miejsce, czy jest to samolot, prom, pociąg, rower, samochód, a nawet rakieta. Dla nas Kochani ważna jest uśmiechnięta, radosna i szczęśliwa buzia naszego Przedszkolaka.Chcemy mieć z wami kontakt również podczas wakacji! Dlatego zachęcamy do przesyłania pocztówek i zdjęć z miejsc które w tym roku odwiedzicie podczas lata.Pisanie listów czy wysyłanie kartek pocztowych to super zabawa i bardzo ciekawa forma komunikowania się z innymi. Kto wie, może nasze przedszkolaki zechcą podtrzymywać tę tradycję . Akcja „Pocztówka z wakacji”  jest skierowany do wszystkich przedszkolaków (również absolwentów) i ich rodziców. Finalnym elementem programu będzie stworzenie Wakacyjnej mapy podróży naszych przedszkolaków.

Pocztówki wysyłamy na adres naszego przedszkola :

Publiczne Przedszkole nr 16

ul. Jacka Kuronia 2, 10-166 Olsztyn