22 marca 2023

"Wielkanocny kiermasz - Razem dla Janka"

W związku z organizacją w naszym przedszkolu charytatywnego kiermaszu wielkanocnego zwracamy się z prośbą o wsparcie tej inicjatywy, z której dochód zostanie przeznaczony na wsparcie naszego przyjaciela Janka Janowiaka . Wsparcie w organizacji kiermaszu może być udzielone przez Państwa poprzez przygotowanie wypieków, ozdób, stroików wielkanocnych lub innych dekoracji świątecznych i dostarczenie ich do naszej placówki, gdzie będą w czwartek 30 marca wyeksponowane do sprzedaży.
Z góry serdecznie dziękujemy i również serdecznie zapraszamy do odwiedzenia kiermaszu, który odbędzie się w czwartek 30 marca w godzinach od 14.00 do 16.00 na holu naszego przedszkola.
Cały dochód będzie przekazany na rzecz naszego przyjaciela Janka Janowiaka.